Angielski

Kurs języka angielskiego

Jakie korzyści płyną z nauki u nas?

lokalizacja szkoły

Mamy doskonałą wiadomość dla osób, które zdecydują się na kurs stacjonarny. Nasza szkoła znajduje się w samym centrum Gliwic, na placu Mlecznym położonym zaledwie 100m od rynku. Do naszej szkoły można także łatwo się dostać komunikacją miejską z ościennych miast.

warianty nauki

Proponujemy zajęcia grupowe, a także na lekcje indywidualne w dogodnym dla Ciebie czasie. Dla par lub grup przyjaciół przygotowaliśmy specjalną ofertę, w której możecie podzielić jedną płatność na wszystkich!

kurs online

W naszej szkole możesz uczyć się języka angielskiego zdalnie, nie ograniczając się czasem i odległością. Nasze kursy online są prowadzone przez wykwalifikowanych lektorów, którzy pomogą Ci osiągnąć Twoje cele językowe. Zajęcia prowadzimy w różnych formatach, dzięki czemu możesz wybrać ten, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. .

BEZPŁATNA LEKCJA PRÓBNA

Jeżeli chcecie dołączyć do grupy, w której już odbywają się zajęcia, możecie skorzystać z lekcji próbnej, pozwalającej zweryfikować wasz poziom na tle grupy. Z darmowej próbnej lekcji można również skorzystać w przypadku indywidualnych zajęć online.

łatwa rezygnacja

W przypadku nagłego wyjazdu lub choroby, po wcześniejszej informacji, możecie zamrozić wpłatę za poszczególne miesiące. Dla całkowitej rezygnacji z kursu wystarczy skorzystać z miesięcznego wypowiedzenia.

stały kontakt z lektorem

Nasi lektorzy tworzą specjalne czaty grupowe, gdzie w każdej chwili można się z nimi skonsultować lub wymienić pożytecznymi materiałami z grupą. Służą również pomocą prywatnie w każdej chwili gdy potrzebna będzie ich konsultacja

materiały naukowe

Dzięki współpracy z siecią księgarni Bookland, nasi kursanci mogą nabyć wszystkie podręczniki w atrakcyjnej cenie bezpośrednio w naszej szkole. Pozwala to im zaoszczędzić czas i pieniądze, a także bardziej skoncentrować się na nauce.

wygodna szkolna platforma

Każdy nasz kursant otrzymuje dostęp do e-dziennika, w którym może sprawdzić informacje o zrealizowanych lekcjach, zadania domowe czy szczegóły dotyczące płatności i organizacji zajęć.

minimum formalności

Żeby dołączyć do interesującej was grupy wystarczy bądź zajęć indywidualnych, wystarczy uzupełnić poniższy formularz kontaktowy. Jak tylko skontaktujemy się z wami i potwierdzicie udział, otrzymacie dostęp do szkolnej platformy, gdzie będzie dostępna elektroniczna umowa i wszystkie niezbędne szczegóły.

ZAJĘCIA GRUPOWE

Oferujemy zajęcia grupowe od podstaw. Można też skorzystać z lekcji próbnej i dołączyć do grupy zaawansowanej. W każdej grupie jest od 3 do 8 kursantów. Grupowe zajęcia w naszej szkole odbywają się w przyjaznej atmosferze, co sprzyja komfortowej nauce.

300 zł/ miesiąc

LEKCJE INDYWIDUALNE

Indywidualne zajęcia są dobre przede wszystkim dlatego, że całe skupienie nauczyciela jest skierowane na Ciebie. Pozwala to lepiej przyswoić materiał, ponieważ istnieje możliwość zatrzymania się na najbardziej trudnych momentach, a wszystkie błędy są wykrywane i korygowane w trakcie zajęć. Dodatkowo, indywidualna forma nauki pozwala Ci wybrać dogodny harmonogram i długość samych zajęć.

80 zł/ 60 minut

OFERTA DLA PAR/ GRUPY ZNAJOMYCH

Indywidualne zajęcia dla par to możliwość zorganizowania zajęć w dogodnym dla Was czasie. Zaletą takich zajęć jest to, że możecie dopasować do siebie czas zajęć, a opłatę za kurs za godzinę podzielić między sobą. Jeśli chcecie stworzyć z przyjaciółmi małą grupę - dopłata za każdego kolejnego uczestnika to tylko 30 zł za 60 minut.

100 zł/ 60 minut (1 opłata za 2 osoby)